WEDSTRIJD KALENDER BC BADSO, seizoen 2018/2019

Zondag 16 september 2018

13.00 uur BC BADSO 2 Houten BV 4     4 – 4
13.00 uur BC BADSO 1 Harderwijk 4      7 – 1
13.00 uur BC BADSO 3 Harderwijk 6      7 – 1
12.00 uur BC BADSO J1 ’t Slot J1          4 – 4
12.00 uur BC BADSO M1 Thiela M3       8 – 0

Donderdag 20 September 2018

19.30 uur Doorn BC 2 BC BADSO 3      0 – 8

Vrijdag 21 September 2018

20.00 uur Helios SB 3 BC BADSO 1     3 – 5

Zondag 23 september 2018 

10.30 uur Ricochet BC 4 BC BADSO 4       4 – 4
09.30 uur WSV Badminton J2 BC BADSO J1      5 – 3 
10.00 uur Deto M2 BC BADSO M1      2 – 6

Zondag 30 September 2018

13.00 uur BC BADSO 2 Almere BV 14      6 – 2
13.00 uur BC BADSO 1 Hercules USV 1      2 – 6
13.00 uur BC BADSO 3 Nijkerk BC 2      7 – 1
13.00 uur BC BADSO 4 OSM Badminton 3      7 – 1
12.00 uur BC BADSO J1 Selby J1      1 – 7
12.00 uur BC BADSO M1 Beuningen M1      5 – 3 

Vrijdag 5 Oktober 2018

20.00 uur Helios SB 8 BC BADSO 4      3 – 5

Zondag 7 Oktober 2018

10.00 uur Helios SB 2 BC BADSO 2      2 – 6
14.00 uur BAN 3 BC BADSO 1              1 – 7
14.00 uur BAN 6 BC BADSO 3              2 – 6
10.00 uur de Kantijls J5 BC BADSO J1 3 – 5
10.00 uur Stuban M1 BC BADSO M1    4 – 4

Vrijdag 19 Oktober 2018

19.00 uur ’t Slot J1 BC BADSO J1        3 – 5

Zondag 4 November 2018 

13.00 uur BC BADSO 2 Hercules USV 2         0 – 8
13.00 uur BC BADSO 1 Flevoland 3                8 – 0
13.00 uur BC BADSO 3 Irene 3                       6 – 2
13.00 uur BC BADSO 4 Krommerijnstreek 2   2 – 6
12.00 uur BC BADSO M1 Druten M2              3 – 5

Zaterdag 10 November 2018

16.00 uur Leerdam 3 BC BADSO 2                 1 – 7

Zondag 11 November 2018

09.30 uur Almere BV 12 BC BADSO 1             1 – 7
13.30 uur Lobbers de BC 3 BC BADSO 3        4 – 4
14.00 uur Iduna BC 12 BC BADSO 4               7 – 1
12.00 uur BC BADSO J1 Groesbeek J1           2 – 6
12.00 uur BC BADSO M1 de Kantijls M1          8 – 0

Woensdag 14 November 2018

20.00 uur BC BADSO 3 Hoevelaken 1            7 – 1

Zondag 18 November 2018 

13.00 uur BC BADSO 1 Iduna BC 5                 5 – 3
13.00 uur BC BADSO 2 Culbemborg BC 2      1 – 7

13.00 uur BC BADSO 4 Almere BC 20            6 – 2
10.00 uur Groesbeek M1 BC BADSO M1        1 – 7
12.15 uur Mariken J1 BC BADSO J1               2 – 6

Zondag 2 December 2018

10.00 uur Harderwijk 4 BC BADSO 1
10.00 uur Harderwijk 6 BC BADSO 3
11.00 uur Houten BV 4 BC BADSO 2
10.00 uur Thiela M3 BC BADSO M1

Zondag 9 December 2018

13.00 uur BC BADSO 1 Helios SB 3 
13.00 uur BC BADSO 3 Doorn BC 2
13.00 uur BC BADSO 4 Ricochet BC 4
12.00 uur BC BADSO J1 WSV Badminton J2
12.00 uur BC BADSO M1 Deto M2

Zondag 16 December 2018

09.30 uur OSM Badminton 3 BC BADSO 4
12.00 uur Hercules USV 1 BC BADSO 1
13.00 uur Nijkerk BC 2 BC BADSO 3
13.30 uur Almere BV 14 BC BADSO 2
10.00 uur Beuningen M1 BC BADSO M1
10.30 uur Selby J1 BC BADSO J1

Zondag 13 januari 2019

13.00 uur BC BADSO 2 Helios SB 2
13.00 uur BC BADSO 1 BAN 3
13.00 uur BC BADSO 3 BAN 6
13.00 uur BC BADSO 4 Helios SB 8
12.00 uur BC BADSO J1 de Krantijls J5
12.00 uur BC BADSO M1 Stuban M1

Zondag 20 Januari 2019
13.30 uur BC BADSO 2 Leerdam 3
13.00 uur BC BADSO 1 Almere BV 12
13.00 uur BC BADSO 3 Lobbers de BC 3
13.00 uur BC BADSO 4 Iduna BC 12
10.00 uur Groesbeek J1 BC BADSO J1
10.00 uur de Kantijls M1 BC BADO M1

Vrijdag 25 Januari 2019
20:00 uur Hoevelaken 1 BC BADSO 3

Zondag 27 Januari 2019
12.00 uur Culemborg BC 2 BC BADSO 2
13.30 uur Almere BV 20 BC BADSO 4
14.00 uur Iduna BC 5 BC BADSO 1
12.00 uur BC BADSO J1 Mariken J1
12.00 uur BC BADSO M1 Groesbeek M1

Vrijdag 8 Februari 2019
20.00 uur Irene 3 BC BADSO 3
20.00 uur Krommerijnstreek 2 BC BADSO 4

Zaterdag 9 Februari 2019
13.30 uur Flevoland 3 BC BADSO 1

Zondag 10 Februari 2019
12.00 uur Hercules USV 2 BC BADSO 2
10.00 uur Druten M2 BC BADSO M1